У столиці студентка встановила незвичний спортивний рекорд
image
11 Жовтня 2020, 08:43
Поділитися:

Національний реєстр рекордів України продовжує дивувати досягненнями співвітчизників. Цього тижня спортивні рекорди поповнилися ще одним – максимальна відстань, подолана на спортивному тренажері “Бігова доріжка” за 5 годин.

Катерину Долган, мешканку Прилук, за її щоденний біг вулицями міста, прилучани називають: «Та, що біжить за Сонцем». Легкою атлетикою дівчина почала серйозно захоплюватися з 16 років. З того часу біг став для неї щоденною потребою. Нині вона навчається в Київському університеті ім.Драгоманова на кафедрі фізичного виховання. Ідея встановлення рекорду України виникла у Катерини кілька років тому. З того часу всі її тренування та забіги були спрямовані на досягнення цієї мети. 

Для встановлення рекорду 20-річна студентка бігла в безперервному режимі близько 5 годин на спортивному тренажері. У Національному Реєстрі Рекордів є цілий розділ досягнень бігунів, але на біговій доріжці рекорд встановлюється вперше.

Нагадаємо, кияни встановили рекорд України: 203 км без їжі та сну

Марія Катаєва, фото Олексія Іванова

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА