У столиці стартував конкурс проєктів для активної громадськості міста
image
5 Жовтня 2020, 16:26
Поділитися:

Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації розпочав у відкритому форматі роботу з організації та проведення у 2021 році міського конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Взяти участь у Конкурсі запрошують всі зацікавлені громадські об’єднання.

Для цього потрібно та надіслати свої конкурсні пропозиції  Організатору Конкурсу в електронній формі у форматі *PDF з поміткою «На конкурс проєктів» на електронну адресу [email protected] до 1 листопада 2020 року.
Телефон для довідок: (044) 235-01-75.

УВАГА! На сайті Департаменту суспільних комунікацій розміщено оголошення щодо організації та проведення Конкурсу із зазначенням порядку та строків подання конкурсних пропозицій, умов проведення Конкурсу, а також зразки конкурсної документації.

Нагадаємо, завдяки співпраці міської влади і громади освітній центр на Троєщині отримав сучасне ігрове обладнання.

Марія Катаєва

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА