У столиці пройшов мітинг з вимогою захистити історичні будівлі міста (фото)

У столиці пройшов мітинг з вимогою захистити історичні будівлі міста (фото)
30 Жовтня 2023, 11:35
Поділитися:

30 жовтня 2023 г. 11:26

Вчора, 29 жовтня, під стінами Київської міської ради пройшов мітинг з вимогою захистити історичні будівлі Києва. Заступника директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації (КМДА) Дмитро Перов зазначив, що мер Києва Віталій Кличко анонсував прийняття міською радою рішення щодо надання додаткового захисту для фонової історичної забудови, однак, таке рішення досі не прийнято.

Про це KВ стало відомо з допису на сторінці в Facebook заступника директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Дмитра Перова.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Історія має значення! Кияни вдруге вийшли під Київською міською радою з вимогою захистити історичні будівлі. Нагадаю, що в серпні після віроломного знищення 200-річної садиби на Ярославській, 13 міський голова Віталій Кличко анонсував прийняття міською радою рішення щодо надання додаткового захисту для фонової історичної забудови. Зокрема, за врахуванням критерію віку – під захист мали потрапити вся цінна історична забудова вік якої перевищує 100 років”, – повідомив Перов.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він також додав, що петиція заборону зносу історичних будівель в Києві була підтримана киянами та зібрала більше 6 тис. голосів, однак, проект рішення який лежить в стінах КМДА не може потрапити на голосування. Перов повідомив також, що до зносу готують чергову історичну пам’ятку – Будинок Фрідріха фон Рота.

Нагадаємо, у столиці в Шевченківському районі по Делегатському провулку, 4-6 готують до зносу ще один історичний будинок, якому більше 100 років. Зазначається, що це остання історична будівля вулиці.

Читайте: У Шевченківському районі Києва планують знести ще один історичний будинок (фото)

Фото:Facebook сторінка Дмитра Перова

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона