У столиці хочуть створити “Київський Лувр”: де він зʼявиться, – ФОТО

image
19 Квітня 2024, 12:19
Поділитися:

КМДА хоче перетворити Гостинний двір на “Київський Лувр”. Тож, столична влада просить повернути у комунальну власність міста Гостинний двір, який перебуває в управлінні Мінкульту. Якщо це відбудеться, місто готове виділити кошти на протиаварійні та консерваційні роботи.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської адміністрації.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте долучатись.

Гостинний двір у столиці хочуть перетворити на Київський ЛуврГостинний двір у столиці хочуть перетворити на Київський Лувр

Реставраційні роботи в Гостинному дворі можливі лише після завершення війни. Проте ми не маємо втратити цей об’єкт. Маємо зберегти нашу культурну спадщину, ідентичність, духовність. Ми повинні знайти спосіб зберегти цю унікальну пам’ятку, – сказав тимчасово виконуючий обов’язки міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Київська адміністрація хоче створити на території Гостинного двору “Київський Лувр” – великий музейно-виставковий простір, де б розмістився музей історії Києва. Раніше цей музей був у Кловському палаці, але його забрали у міста, і тепер там – інша державна інституція.

Як ми писали раніше, у Києві, по вулиці Андріївський узвіз, 22 приводять до ладу садибу міщанина Михайла Брашевського 19 століття. Будинок має статус пам’ятки історії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua