У столиці чоловік через часті сварки з сусідкою-пенсіонеркою підпалив їй двері, – ФОТО

У столиці чоловік через часті сварки з сусідкою-пенсіонеркою підпалив їй двері, – ФОТО
23 Січня 2025, 11:50
Поділитися:

У Києві затримали чоловіка, який підпалив вхідні двері до квартири літньої сусідки.

Про це повідомила поліція.

До правоохоронців звернулася сама пенсіонерка. Вона розповіла, що вночі прокинулася від шуму та запаху гарі й виявила, що горять вхідні двері. Разом із сусідами їй вдалося швидко загасити пожежу.

Слідство встановило, що до цього причетний 38-річний сусід заявниці. Через часті конфлікти на побутовому ґрунті чоловік вирішив розквитатися із пенсіонеркою: розпилив на її двері дезодорант й запалив його.

Палія затримали та повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 (підпал). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Суд ухвалив взяти чоловіка під варту.

Нагадаємо, днями в Києві ліквідували пожежу в недіючому кінотеатрі.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua