У Солом’янському районі столиці з’явиться меморіальна дошка загиблому герою Артему Соханю

image
27 Січня 2023, 20:54
Поділитися:

27 січня 2023 г. 20:45

Командир стрілецької роти одного з батальйонів територіальної оборони Артем Сохань (на фото) із початку повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання по обороні столиці України, звільненню міста Ірпінь та Харківської області. На Харківщині і загинув, виконуючи бойове завдання у жовтні 2022 року.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва 27 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“На вшанування командира 1 стрілецької роти 130 батальйону територіальної оборони Збройних сил України Артема Соханя, який загинув на Харківщині під час виконання бойових завдань, у столиці встановлять меморіальну дошку.

Вона буде розміщена на фасаді будинку № 25 на вулиці Вадима Гетьмана, у якому проживав капітан”, – сказано в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно біографічної довідки, яку наводить портал, “Артем Сохань народився у 1984 році в Києві. Здобув медичну освіту в Національному медичному університеті імені О. Богомольця. Протягом 2014-2015 років брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей в складі 12 батальйону територіальної оборони “Київ”. Отримав поранення, але після реабілітації повернувся в зону бойових дій. Із початку повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання по обороні столиці України, звільненню міста Ірпінь та Харківської області. Нагороджений Орденом “За мужність” III ступеню. Загинув 5 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання щодо знешкодження шляхів проходу ДРГ у Харківській області”.

Що ж до меморіальної дошки, то вказується, що завдяки спільній злагодженій співпраці депутатського корпусу, КМДА та Комісії з питань перейменувань “за три місяці вдалося пройти шлях від ініціювання до прийняття розпорядження Київського міського голови про встановлення меморіальної дошки Герою Артему Соханю”.

Читайте: Київ став лідером серед українських міст за кількістю перейменованих топонімів

Фото: “Суспільне”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона