У січні в ірпінських школах установлять ще 5 мультимедійних комплексів

image
30 Грудня 2020, 15:50
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

У січні в школах Ірпеня будуть установлені ще 5 мультимедійних комплексів із інтерактивним модулем «СamTouch», інформує управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

«Якісно нового рівня виконання практичних та дослідних робіт у віртуальних лабораторіях дозволяє досягти використання мультимедійних комплексів з інтерактивним модулем “СamTouch”, який перетворює будь-яку поверхню на інтерактивну, в тому числі і великий телевізійний екран – на сенсорну панель. Ще п’ять таких комплексів буде встановлено у школах міста у січні 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що в другому семестрі учні Ірпінського академічного ліцею зможуть застосовувати закуплені за кошти місцевого бюджету нові прилади та обладнання для дослідів у кабінеті фізики.

Нагадаємо, інноваційний стартап «CamTouch LS180-1», автором якого є український винахідник Андрій Коноваленко, у 2020 році був представлений на найвідомішій технологічній виставці «Consumer Elektronic (CES)» у Лас-Вегасі та «Startap Grind Global» у Каліфорнії (США). Цей мультимедійний комплекс сумісний з усіма файлами й додатками, встановленими на комп’ютері. Використовуючи цю технологію, можна робити нотатки на екрані (писати, малювати, переміщувати, змінювати розмір, зберігати, видаляти), керувати презентаціями (створювати й видаляти слайди, редагувати інформацію, акцентувати увагу на потрібних об’єктах, перемикати слайди), керувати комп’ютером на проєкції екрану, виконуючи всі дії за допомогою стилусів, взаємодіяти з інтерактивим компонентом, установленим на ПК.

Восени ц. р. ірпінські школи отримали партію мультимедійних комплексів, придбаних міською радою. Надалі планується докуповувати таке обладнання для оснащення більшої кількості класів. У жовтні на базі школи №2 для вчителів регіону провели майстер-клас із користування комплексами.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV