У Шевченківському районі Києва планують знести ще один історичний будинок (фото)

image
27 Жовтня 2023, 14:14
Поділитися:

27 жовтня 2023 г. 14:01

У столиці в Шевченківському районі по Делегатському провулку, 4-6 готують до зносу ще один історичний будинок, якому більше 100 років. Зазначається, що це остання історична будівля вулиці.

Про це KВ стало відомо з допису на сторінці в Facebook заступника директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації (КМДА) Дмитра Перова.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомив Перов, по Делегатському провулку, 4-6 готують до зносу ще один історичний будинок. Перов зазначив, що у 2021 році будинок потрапив до Списку цінної історичної забудови, що потребує додаткового захисту.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Будинок 1906 року має більше 100 років, однак через зволікання Київської міської ради з прийняттям відповідного рішення – може бути знищений вже сьогодні. Це остання історична будівля вулиці”, – додав Перов.

Нагадаємо, історичній будівлі пивоварного заводу Карла Шульца, що на Голосіївському проспекті, 8, може знов загрожувати руйнація: після того, як у березні 2021 року та лютому 2023-го забудовник вже пробував (тоді безуспішно) демонтувати пам’ятку, визнану об’єктом культурної спадщини столиці, тут знов помітили будівельний паркан-огорожу.

Читайте: Довкола історичної Пивоварні Шульца з’явився новий будівельний паркан, – Перов

Фото: Facebook сторінка Дмитра Перова

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона