У селі Мотовилівська Слобідка Фастівської громади відбулося відкриття пам’ятного знаку Захиснику Мирославу Василюку

image
25 Квітня 2024, 16:25
Поділитися:

Сьогодні, 25 квітня, Герою мало б виповнитися 27 років. Та цього дня громада села зібралася, щоб відкрити пам’ятний знак, який стане місцем скорботи та вдячності. Отець Василь провів ритуал освячення та виголосив молитву за упокій душі загиблого та за Перемогу України.

Цей знак – не просто вшанування пам’яті однієї людини, це символ незламності та героїзму всіх наших воїнів, які віддали своє життя за майбутнє України. Це місце в центрі села стане нагадуванням про велику ціну свободи та переможного миру, якого ми всі прагнемо

Нагадаємо, народився Мирослав 25 квітня 1997 року. Після смерті матері його та сестер виховувала бабуся. Після школи Мирослав вступив до університету, але в 2017 році прийняв рішення піти служити на строкову службу в Чернігів, але  за півроку до закінчення підписав контракт і почав будувати кар’єру  військового. Службу проходив у Червонограді,  мав звання головного сержанта, був командиром взводу.

Війна застала Мирослава у Маріуполі, у складі 12 бригади НГУ,  де він мужньо боронив нашу незалежність від ворога.

25 березня 2022 року під час виконання бойового завдання, Мирослав був важко поранений.  31 березня,  о 4-тій ранку, ворожа ракета вцілила в гелікоптер, який мав перевезти поранених у Дніпро.

Більше року хлопець вважався безвісті зниклими і лише  23 червня 2023 року, в результаті обміну, тіло Захисника повернули додому.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів