У СЕЛІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ ВІДРЕМОНТОВАНУ АМБУЛАТОРІЮ

У СЕЛІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ ВІДРЕМОНТОВАНУ АМБУЛАТОРІЮ
25 Червня 2024, 19:11
Поділитися:

14 червня для відвідувачів відкрила свої двері оновлена амбулаторія загальної практики сімейної медицини у с. Червона Слобода.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макарівського селищного голови Вадима Токаря.

До 2022 р. в селі Червона Слобода функціонувала амбулаторія, проте її довелося закрити через неможливість забезпечити в існуючому приміщенні виконання вимог законодавства до медичних закладів щодо інклюзії.

Наразі нова амбулаторія розміщена на першому поверсі адміністративної будівлі в центрі села.

“Первинка відкрила свої двері для понад 3 тисяч місцевих мешканців 9-ти населених пунктів нашої громади”, – повідомив Вадим Токар.

До складу амбулаторії входять: реєстратура, кабінет сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет для жінок та лабораторний кабінет. В умовах амбулаторії діти і дорослі зможуть пройти огляд і лікування сімейного лікаря, отримати направлення на консультацію до вузьких спеціалістів, рецепти на медикаменти за програмою «Доступні ліки» та для пільгової категорії пацієнтів.

На виконання ремонтних робіт кошти було виділено з бюджету Макарівської селищної територіальної громади.

В амбулаторії є все необхідне для діагностики та прийому пацієнтів: нові меблі, медобладнання та інвентар. Для доступності осіб з особливими потребами, будівля облаштована пандусом та спеціальною туалетною кімнатою.

У липні 2023 року у Макарівській громаді завершили відновлення хірургічного відділення лікарні.

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що у квітні 2023 року у Макарові відкрили амбулаторію, яку повністю відбудували у рекордні строки. Менше року знадобилось для того щоб нова будівля амбулаторії у Макарові була зведена на місці зруйнованої під час бойових дій.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело