У районі парку «Центральний» в Ірпені горів травʼяний настил  – Містоінформ

image
15 Травня 2024, 20:36
Поділитися:

У районі парку «Центральний» в Ірпені горів травʼяний настил. Ймовірно, відвідувачі кладовища навмисно підпалили залишкі рослинності, сміття і штучних траурних вінків після прибирання могил в поминальні дні. Про це повідомили на офіційній сторінці Муніципальної варти у фейсбуці.

«В місцевих пабліках о 17:00 з’явилася інформація про сильну пожежу в районі ЖК «Центральний». Оперативно прибувши на місце, патруль Муніципальної варти виявив загоряння трав’яного настилу на міському кладовищі та частково у лісі. Пожежа була швидко локалізована силами добровільного формування цивільного захисту варти та працівниками кладовища», — розповіли у Мунварті. 

Як повідомили комунальники, найімовірніше, стався навмисний підпал відвідувачами кладовища залишків рослинності, сміття і штучних траурних вінків після прибирання могил в поминальні дні. 

У Муніципальній варті закликають мешканців до обережного поводження з відкритим вогнем, особливо в місцях з наявною сухою рослинністю, хвойних лісах, на заплаві тощо.

Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.

Джерело: Містоінформ