У пошкоджених війною будинках Київщини встановили вже майже 4 тис. вікон

image
8 Вересня 2023, 15:56
Поділитися:

8 вересня 2023 г. 15:43

На об’єктах Київщини, які були пошкоджені внаслідок військової агресії росіян встановлено вже майже 4 тисячі віконних конструкцій уже встановила на Київщині некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF). Наразі вікна замінили майже у 300 приватних будинках та на 141 багатоповерховому об’єкті.

Про це KВстало відомо з повідомлення пресслужби КОВА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомляють в КОВА, майже 4 тисячі віконних конструкцій уже встановила на Київщині некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF). Зазначається, що наприкінці травня КОВА домовилася із засновником GEM Майком Каппоні, що Київщина отримає вікна на суму 1 млн доларів. Їх встановлюють на об’єктах, які пошкоджені внаслідок військової агресії росіян.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“На сьогодні вже встановлено вікна на суму понад 750 тис. доларів. Роботи тривають. Вікна замінюють у населених пунктах, які найбільше постраждали від російських окупантів. Зокрема Гостомелі, Бородянці, Бучі. Масштабно проект реалізується також в Ірпені. Йдеться про монтаж майже у 300 приватних будинках та на 141 багатоповерховому об’єкті. Наразі вже встановлено майже 1300 віконних конструкцій та понад 1700 панелей. GEM також оперативно долучається до заміни вікон на об’єктах, пошкоджених окупантами під час останніх атак російського агресора”, – сказав голова КОВА Руслан Кравченко.

Нагадаємо, під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки розпочали одразу після звільнення регіону. Наразі вже відновили повністю та частково зі збереженням функцій життєдіяльності 67 садочків.

Читайте: На Київщині відновили 67 з 86 пошкоджених під час окупації дитсадків, – КОВА

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона