У Подільському та Шевченківському районах обмежать рух через ремонт каналізаційних мереж
image
14 Вересня 2020, 15:24
Поділитися:

14 вересня розпочинається виконання робіт із реконструкції каналізаційної мережі у Подільському та Шевченківському районах, через що буде частково обмежений рух автомобільного транспорту.

Про це повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал».

У Подільському районі стартує реконструкція каналізаційної мережі діаметром 300 мм на вул. Іллінській на ділянці від вул. Братської до вул. Почайнинської.

Каналізаційний колектор на вул. Іллінській побудований у 1957 році. Унаслідок тривалого часу експлуатації та дії газової корозії на колекторі періодично почали виникати аварійні ситуації. Під час реконструкції старий трубопровід буде замінено на новий загальною довжиною 413,5 м із заміною каналізаційних колодязів та перепідключенням абонентів. На час реконструкції, враховуючи необхідність постійного водовідведення від водоспоживачів, стоки передбачено відводити за тимчасовою схемою, яка включає в себе влаштування тимчасових каналізаційних станцій із напірними трубопроводами, які прокладаються в основному на поверхні землі. Тривалість реконструкції – 12 місяців.

У Шевченківському районі буде проведено реконструкцію каналізаційної мережі на пров. Несторівському на ділянці від вул. Кудрявської до Вознесенського узвозу.

Каналізаційний колектор на пров. Несторівському побудований у 1912 році, зношений трубопровід буде замінено на новий загальною довжиною 286,5 м, також будуть реконструйовані каналізаційні колодязі та перепідключені абоненти. Під час робіт стоки будуть відводитись за тимчасовою схемою, тривалість реконструкції – 6 місяців.
На час виконання робіт рух автомобільного транспорту буде частково обмежений, відповідно до погодженого Головним управлінням патрульної поліції м. Києва проєкту організації дорожнього руху.

Реконструкція цих об’єктів забезпечить надійну та безаварійну роботу системи водовідведення.

Нагадаємо, цього тижня кияни пересядуть на велосипеди.

Марія Катаєва

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА