У Подільському районі Києва перейменували вулицю Кареловську

image
25 Жовтня 2022, 11:16
Поділитися:

У Києві продовжують перейменовувати міські об‘єкти, які пов‘язані з рф та її сателітами. Так, у Подільському районі Києва вулиця Кареловська тепер носитиме назву Луки Долинського.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Ще більше новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!

У Київській міській раді зазначили, що у травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Кареловську до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією або її сателітами.

Назва вулиці Кареловська походить від імені радянського кінорежисера та сценариста Карелова. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 6 195 голоси, набрала пропозиція – Луки Долинського. Нова назва запропонована на честь українського маляра Луки Долинського (1750-1824 роки).

За результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Кареловської на Луки Долинського.

Зазначимо, що зміна назв міських об’єктів не передбачає переоформлення документів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Солом’янському районі Києва перейменували одну з вулиць. Тепер Мічуріна носитиме назву Морських піхотинців. Так, у столиці вже перейменовано понад сотню міських об‘єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами

Також писали, що Київська рада ухвалила рішення про перейменування ще одного проспекту в Оболонському районі міста. Процес перейменування розпочався ще в 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua