У Петрівській громаді відкрили другу поліцейську станцію (фото)

image
29 Жовтня 2023, 15:06
Поділитися:

29 жовтня 2023 г. 15:03

У Петрівській громаді на Київщині запрацювала друга поліцейська станція. Поліцейський офіцер громади оберігатиме та захищатиме спокій мешканців села Нові Петрівці.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Петрівської громади.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що відкриття станції у селі Нові Петрівці відбулося в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Це вже друга поліцейська станція в громаді.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На відкритті було представлено поліцейського офіцера громади лейтенанта поліції Олександра Будушевського. Йому урочисто вручили помпову рушницю, сертифікат про успішне завершення навчання та ключі від службового автомобіля. Для того щоб стати поліцейським офіцером громади Олександр успішно пройшов конкурсний відбір та спеціалізоване навчання.

Територія обслуговування поліцейського офіцера громади Олександра Будушевського – село Нові Петрівці. Поліцейська станція знаходиться за адресою: с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171

У відкритті станції брали участь заступник начальника ГУ Національної поліції в Київській області полковник поліції Максим Очеретяний, голова Петрівської територіальної громади Радіон Старенький та керівництво Вишгородського районного управління поліції.

Нагадаємо, у жовтні також у Броварах розпочала роботу перша поліцейська станція, на якій працюватимуть одразу два офіцери громади. Загалом на території Броварського району у рамках реалізації проєкту “Поліцейський офіцер громади” вже діють 15 станцій. А 15 вересня запрацювала 72 поліцейська станція на Київщині.

Читайте: У Кагарлику на Київщині відкрили поліцейську станцію

Фото: Петрівська громада

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона