У Печерському районі один зі скверів назвуть іменем Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла

У Печерському районі один зі скверів назвуть іменем Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла
9 Листопада 2023, 12:32
Поділитися:

9 листопада 2023 г. 12:32

У Печерському районі планують один зі скверів назвати іменем Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла. Таке рішення було прийнято сьогодні, 9 листопада, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Київської міськради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради, ініціатор проєкту рішення Володимир Бондаренко, український доброволець, командир 1 ОМБ “Вовки Да Вінчі” Збройних сил України, учасник російсько-української війни, Герой України Дмитро Коцюбайло загинув 07 березня 2023 року в боях за Бахмут.

“У війні за Україну ми втрачаємо найкращих. Дмитро Коцюбайло назавжди залишиться в пам’яті як сміливий та мужній боєць, справжній патріот та Захисник своєї держави. Він бився за Україну і вів за собою людей. У березні цього року тисячі українців прощались з Дмитром на Майдані. І зараз, враховуючи значну суспільну потребу та підтримані електронні петиції, ми маємо увіковічити його ім’я на карті міста. Результатом прийняття цього рішення буде обрання найкращої території для створення скверу імені Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла у Печерському районі”, – наголосив Володимир Бондаренко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що у процесі підготовки проєкту рішення було отриману згоду близьких та побратимів Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла.

Читайте: Акторка Ада Роговцева пропонує перейменувати вулицю Німанську на честь Героя України ДмитраКоцюбайла

Нагадаємо, 7 березня в бою під Бахмутом загинув доброволець “Правого сектору” та Герой України Дмитро Коцюбайло за позивним “Да Вінчі”. Коцюбайло знаходився на фронті від початку російсько-української війни з 2014 року. Вдовою стала 28-річна парамедикиня-волонтерка ЗСУ з 2014 року Аліна Михайлова, яка зараз також є депутатом Київради від “Голосу”.

Читайте:Загинув доброволець “Правого сектору” та Герой України Дмитро Коцюбайло за позивним “Да Вінчі”

Фото: КМР

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона