У Охматдиті в столиці відновили басейн: він не працював більше 30 років, – ФОТО

У Охматдиті в столиці відновили басейн: він не працював більше 30 років, – ФОТО
17 Червня 2024, 18:42
Поділитися:

У київському Охматдиті відновили басейн для реабілітації дітей.

Понад 30 років він був непридатним для роботи, однак завдяки спільним зусиллям українських та закордонних меценатів знову приймає маленьких пацієнтів, розповіли в лікарні.

Велика команда провела капітальний ремонт, замінила труби, вентиляцію, каналізацію та оснастила басейн сучасним обладнанням.

За словами команди лікарні, цей басейн є надзвичайно важливою складовою для реабілітації дітей, які потребують спеціалізованої допомоги після важких травм та захворювань. Особливо він необхідний пацієнтам, постраждалим від війни, дітям з інвалідністю, затримкою розвитку, ортопедичними травмами, неврологічними проблемами, сколіозом тощо.

“Ми дуже щасливі, тому що тепер ми можемо не тільки рекомендувати пацієнтам з патологією опорно-рухового апарату послуги з гідрокінезіо терапії, а й надавати їх”, – зазначила лікар фізичної та реабілітаційної медицини Охматдиту Ілона Безкоровайна.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте долучатись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua