У Об’єднаному чемпіонаті зіграно черговий тур

4 Жовтня 2020, 11:36

Плахтянці знову виявилися сильнішими за команду із Дружні. Перший тайм закінчився нудними нулями, а от у другому таймі “Стимул” зміг забити двічі : рахунок відкрив кращий бомбардир “Стимула” у поточному сезоні Микола Сівач, а наприкінці матчу питання щодо переможця зустрічі зняв Кирило Лайко. Відзначимо, що новачок “Стимула” стабільно забиває вже у трьох матчах поспіль. Не завадив “Стимулу” здобути перемогу і той факт, що ледь не увесь другий тайм плахтянці відіграли у меншості – за грубий фол з поля був вилучений один із лідерів плахтянців Микола Кравченко. Завдяки перемозі “Стимул” набрав 7 очок і обійшов у турнірній таблиці “Юність”, яка , до слова, зіграє матч звітного туру проти “Бабинців” пізніше. У інших матчах туру ФК “Бородянка” впевнено обіграла “Рубін” 6:1, “Легіон” у Королівці завдав другої поразки СК “Юніор-Прайд” 0:2, а в центральному матчі туру “Партизан” обіграв СК “Юніор” 6:3 і знову відірвався від найближчих переслідувачів.

Джерело: Макарів Діловий