У навчальних закладах Макарівської громади пройшли випускні (фото)

У навчальних закладах Макарівської громади пройшли випускні (фото)
2 Липня 2024, 19:13
Поділитися:

Зважаючи на безпекову ситуацію, дату та форму проведення урочистостей з нагоди вручення випускникам 11-х класів свідоцтв про здобуття повоної загальної середньої освіти обирали батьки випускників разом з педколективами шкіл. Так частина колективів вирішила провести лише урочистості, інша – урочистості з банкетною частиною, а деякі колективи батьків і педагогів взагалі відмовились від випускних.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макарівської селищної ради.

Всього у Макарівській громаді цього року закінчили 11 клас  195 школярів, з яких 9 мають золоті медалі «За високі досягнення у навчанні», та 4 – срібні «За досягнення у навчанні».

Дорогі випускники, ось і отримали ви свій державний документ – путівку в доросле життя. Залишилися позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, а попереду самостійне життя. Нехай Вам щастить, випускники! Радісно розправляйте крила та щасливої дороги!!!

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що випускники 9-го класу Наливайківської гімназії ініціювали збір коштів на потреби ЗСУ. Школярі спільно з БФ «Підтримка військових Макарівщини» придбали радіостанцію Motorola для військового з Наливайківки.Джерело