У МЗС нагадали Папі Римському, хто відповідальний за війну та знов запросили до Києва
3 Травня 2022, 22:38
Поділитися:

3 травня 2022 г. 22:22

У Міністерстві закордонних справ України обережно нагадали Папі Франциску, що єдиним винуватцем війни в Україні є росія, та повторили запрошення для понтифіка відвідати столицю України.

Про це KВ стало відомо з повідомлення”Європейської правди” з посиланням назаяву речника МЗС Олега Ніколенко, який прокоментував інтерв’ю Папи Римського для італійської Corriere Della Sera.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Ніколенковисловив подяку Папі Римському за те, що Україна залишається у центрі його уваги.

“Вдячні за зусилля Папи Римського зі встановлення справедливого миру та зупинення війни, яка жодним чином не була спровокована Україною, НАТО чи будь-якою іншою третьою стороною. І для Понтифіка, і для цілого світу зараз стало абсолютно очевидно, що ні Росія, ні особисто Путін не налаштовані на припинення кровопролиття на українській землі. Римський Понтифік констатував, що Москва проігнорувала всі заклики Ватикана до припинення війни. Натомість Україна підтверджує свою прихильність до діалогу та вчергове поновлює запрошення Святійшому Отцеві здійснити візит до Києва. Віримо, що добро неодмінно переможе зло. Закликаємо Святійшого Отця продовжувати молитися за українців та докладати зусиль заради миру в Україні”, – заявив Олег Ніколенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше, якповідомляєThe Wall Street Journal, Папа Римський Франциск заявив, що “гавкіт НАТО на двері росії” міг призвести до її вторгнення в Україну.

З лютого Папа Франциск висловлює співчуття щодо страждань українців і засуджує вторгнення, але утримується від того, щоб прямо назвати росію агресором.

“В Україні конфлікт створили інші держави”,- заявив Папа, не уточнивши, які держави він має на увазі.

“Я не знаю, що відповісти, я надто далеко. Чи правильно постачати українцям зброю? Зрозуміло тільки те, що на цій землі випробовують зброю… Війни ведуться для того, щоб випробувати зброю, яку зробили”, — заявив Папа.

Читайте: ПапаРимський Франциск освятив статую св. Михаїла Архангела, яку мають привезти до Києва

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона