У Макарівській громаді знову виявили вибухонебезпечні предмети

image
10 Листопада 2023, 19:18
Поділитися:

Вибухонебезпечні предмети були виявлені біля кількох населених пунктів Макарівської громади на Київщині.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макарівського селищного голови Вадима Токаря.

Так, у селі Липівка виявлено вибухонебезпечні предмети, а саме АС30 -17 од. РГМ-1 од. Ф1-1од. ММ50-1од. АС122-од. ВОГ17-1од. ВОГ25-1од. РГМ2-1од. 9М22У-1од. Це артилерийські боєприпаси, гранати до гранатомету, ручні гранати і тд.

Також виявлено вибуховонебезпечні передмети поблизу населеного пункту Копилів, а саме АС30 -7 од. ММ82мм -1од. АС23-3од. ПГ7- 1од. Набої 5,45 – 9од. Граната 84мм 1од. Двигун ПГ7 – 1од.

Невідкладно було проведено маркування місць виявлення вибуховонебезпечних передметів, вжито заходи щодо недопущення сторонніх осіб та організовано його охорону.

“При виявленні вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не підходьте і не чіпайте їх. По можливості, позначте місце виявлення вибухонебезпечних предметів та обовʼязково поінформуйте державну службу з надзвичайних ситуацій за телефоном 101”, – нагадує Макарівський селищний голова.

Після закінчення активних бойових дй у Київській області на території Макарівської громади регулярно знаходять вибухо-небезпечні предмети.

Так, наприклад, у 2022 році В Макарівській громаді знешкоджено вибуховий пристрій встановлений росіянами.

В травні 2023 року на території Макарівської громади Київської області, поблизу одного з населених пунктів було виявлено протитанкову міну.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело