У Макарівській громаді висадили 100 яблунь у пам’ять про дітей, які загинули внаслідок російської агресії (фото)

image
22 Жовтня 2023, 14:10
Поділитися:

22 жовтня 2023 г. 14:02

У Київській області жителі Макарівської громади долучилася до Всеукраїнського проєкту “Гай дитячих снів” та висадили 100 райських яблунь у пам’ять про юних українців, життя яких обірвала війна. Також дерева будуть згадкою про сімох юних мешканців громади, які загинули внаслідок агресії росії.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Макарівського селищного голови Вадима Токаря.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Наша громада долучилася до Всеукраїнського проєкту вшанування пам’яті маленьких українців, життя яких обірвала війна – “Гай дитячих снів”. На території лікарні висадили 100 райських яблунь в пам’ять про семеро діток нашої громади, які загинули внаслідок агресії російської федерації”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Вадим Токар зауважив, що ця лікарня є символічним місцем, адже під час активної фази бойових дій у підвалі терапевтичного корпусу народилося 2 діточок.

“Ці дерева символізують вічне життя та спокій і є нагадуванням про те, що ми ніколи не забудемо і не пробачимо росії її злочини, вчинені проти нашого сьогодення і майбутнього”, – додав він.

Нагадаємо, мешканці Макарівщини вперше отримали сертифікати на придбання нового житла замість того, що було понівечене під час окупації. Загальна вартість таких сертифікатів сягає 72 мільйонів гривень.

Читайте: В Макарові відкрили фотовиставку про окупацію громади

Фото: Макарівська громада

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона