У Макарівській громаді виявили уламки від ракети до РСЗВ

image
30 Жовтня 2023, 10:24
Поділитися:

В одному із сіл Макарівської громади на Київщині виявили уламок російської ракети.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Добровольчого формування Макарівської селищної територіальної громади.

Мова йде про частину 122 мм ракети призначеної для ракетної системи залпового вогню “Град”. Вибухонебезпечний предмет знайдено у селі Забуяння Макарівської громади, де у лютому-березні тривали активні бойові дії.

Довідка ІА “MKV”

БМ-21 «Град» – реактивна система залпового вогню калібру 122 мм. Розроблена в СРСР, випускалася на базі шасі вантажівки Урал-375 із встановленою пусковою установкою 2Б5. БМ-21 «Град» є розвитком установки залпового вогню «Катюша». Максимальна дальність атаки 42 км. БМ-21 «Град» активно використовують обидві сторони російсько-української війни.

Що потрібно знати про небезпеку ВНП?

Державна служба України з надзвичайних ситуацій розробила алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

“Не торкайтесь таких предметів, не використовуйте поруч із ними мобільні телефони”, – ці та ініші поради зібрали у спеціальному бюллетені.

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що у Макарівській громаді виявили хвостову частину снаряду від «Урагана». В середині жовтня 2023 року запали до снарядів знайшли в себе вдома жителі Макарівської громади, коли вирішили відремонтувати піч.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело