У Макарівській громаді у повноцінному форматі запрацювала Андріївська гімназія з дитсадком

image
11 Вересня 2023, 19:33
Поділитися:

У селі Андріївка Макарівської територіальної громади в повноцінному форматі запрацювала відновлена гімназія. Із початку навчального року 2023/2024 в цьому ж приміщенні розмістився і дитсадок.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення прес-служб Київської ОВА.

Корпус гімназії значно постраждав унаслідок активних бойових дій під час окупації села в березні 2022 року. А окрема будівля дитячого садка з харчоблоком закладу освіти, яка була розташована поряд, була знищена повністю.

Відновлювальні роботи розпочалися одразу після звільнення регіону. Так, за рахунок місцевого бюджету провели поточний ремонт будівлі гімназії. Вікна і двері для заміни були надані АТ «Укрзалізниця».

Інші ремонтні роботи виконували за кошти міжнародних благодійних організацій за координації селищної ради. Зокрема, відремонтували укриття та облаштували там освітній центр. Також за фінансової підтримки іноземного благодійного фонду на території закладу поставили модульний харчоблок.

Тепер гімназію можуть відвідувати всі учні в очному форматі. І з нового навчального року до них приєдналися також дошкільнята. Для них тут відремонтували приміщення: здійснили капітальний ремонт, облаштували спальню, ігрову кімнату, роздягальню та буфет.

Нещодавно стало відомо, що в Макарівській громаді на Київщині відновлять дах ліцею.

У червні 2023 року у Андріївській гімназії Макарівської громади на Київщині для учнів облаштували освітній простір у бомбосховищі.

У липні освітні заклади Макарівської громади отримали допомогу від німецького парламенту.

Також ІА “MKV” повідомляло, що Макарівська громада отримала новий шкільний автобус від Польщі.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело