У Макарівській громаді продовжують облаштовувати укриття

У Макарівській громаді продовжують облаштовувати укриття
19 Червня 2024, 14:52
Поділитися:

У ЗДО «Веселка» в с. Калинівка тривають ремонтні роботи з облаштування сучасного та комфортного укриття в підвальному приміщенні садочка.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макарівського селищного голови Вадима Токаря у телеграм.

Завдяки плідній співпраці з міжнародною організацією “Global Emergency Relief, Recovery&Reconstruction” (GER 3) це укриття буде відповідати найсучаснішим вимогам безпеки та комфорту.

«Після завершення ремонту укриття стане не лише світлим та сучасним безпечним місцем для дошкільнят, але й комфортним простором для розвитку та навчання», – зазначив Вадим Токар.

Наприкінці квітня 2024 р. розпочалися ремонтні роботи підвального приміщення садочку, яке з початку повномасштабного вторгнення російської федерації використовувалося, як найпростіше укриття.

Ремонтні роботи передбачають:

– частковий демонтаж старих конструкцій;

– облаштування другого входу;

– покращення існуючого входу;

– оздоблювальні роботи стін, стелі та підлоги;

– монтаж освітлення, водопостачання та вентиляції;

– зовнішні роботи з благоустрою території навколо укриття та захисту фундаменту від води.

Наразі бригада будівельників вже провела електромережу, водопостачання та під’єднали інтернет. Активно йдуть роботи з облаштування внутрішніх приміщень.

Важливо, що укриття буде облаштоване безпечними, яскравими, меблевими конструкціями для ігор, занять, дозвілля малят, які закладу надали ГО “Істок” в партнерстві з Представництвом “Save the Children in Ukraine”.Джерело