У лавах поліції Київщини молоде кадрове поповнення
image
6 Липня 2020, 17:14
Поділитися:

Сьогодні, 6 липня, 77 випускників Національної академії внутрішніх справ України прийшли за розподілом до обласного управління поліції для подальшого проходження служби.
Молоді лейтенанти поліції у подальшому проходитимуть службу в оперативних та слідчих підрозділах, в полку поліції особливого призначення, будуть працювати криміналістами, дільничними офіцерами поліції, ювенальними поліцейськими та у новоствореному підрозділі – дізнанні.
Із вітаннями та напуттям до молодих фахівців звернувся керівник Головного управлінні поліції Київщини Андрій Нєбитов.
Полковник поліції у своєму привітанні зазначив, що саме сьогодні випускники НАВСУ стали на дорослий та відповідальний шлях. І саме зараз перед ними постає вибір, який потрібно зробити правильним – кому довіряти, у кого переймати досвід роботи.
Однак, при будь-який труднощах поліцейської служби, потрібно завжди залишатись людяними, зберегти усі позитивні якості, щоб з честю нести високе звання – офіцер поліції. Набути професіоналізму і стати найкращими поліцейськими.
У свою чергу старші колеги, наставники, керівництво управління поліції Київщини завжди готові допомогти, порадити у питаннях чи проблемах проходження служби.

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА