У Київському зоопарку на зимівлю залишилось понад 200 тварин, врятованих з постраждалих від окупантів регіонів України (фото)

image
23 Жовтня 2022, 18:06
Поділитися:

23 жовтня 2022 г. 18:02

У Київському зоопарку цьогоріч, окрім постійних мешканців будуть зимувати понад 200 тварин, яких в умовах війни було врятовано з найбільш постраждалих регіонів України.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні пресслужби “Київського зоопарку” (“Київзоо”).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У Київському зоопарку зазначили, що холоди вже зовсім близько, і співробітники парку роблять все аби тварини були зігріті, доглянуті та нагодовані.Зазначається, що на території закладу створюються запаси кормів, утеплюються будівлі, а також різноманітні джерела тепла: електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні печі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Цьогоріч у Київському зоопарку окрім постійних мешканців також будуть зимувати понад 200 врятованих тварин з найбільш постраждалих регіонів нашої країни. І кожен чотирилапий, пернатий або лускатий, навіть, найменший – отримає повноцінний догляд та опіку від наших працівників”, – запевнили співробітники закладу.

У Київському зоопарку додали, що забезпечити повноцінну роботу було б неможливо без допомоги меценатів та гостей зоопарку, які купляють квитки, оскільки це дозволяє покривати найбільші витрати – на корм, ветеринарне обладнання, медичні препарати, електроенергію, газ, водопостачання та підтримку інфраструктури.

Нагадаємо, у Київському зоопарку готують мешканців до холодної пори року. По черзі облаштовують нові комфортні домівки, максимально наближені до природних умов.

Читайте: Рисі у Київському зоопарку мешкають в новому великому вольєрі (фото)

Фото: “Київський зоопарк”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона