У “Київському метрополітені” розповіли, чи буде метро працювати без світла

У “Київському метрополітені” розповіли, чи буде метро працювати без світла
15 Червня 2024, 15:44
Поділитися:

У випадку повної відсутності постачання електроенергії підземні станції метрополітену будуть працювати як укриття.

Про це повідомив “Київський метрополітен”.

“Метрополітен є одною із найскладніших інженерних систем. Зокрема схема електропостачання підприємства збудована таким чином, що передбачає резервування електроживлення споживачів, у тому числі рухомого складу у випадку знеструмлення частини підстанцій”, – пояснили там.

Метро працює в режимі воєнного стану та, відповідно, забезпечує перевезення пасажирів та цілодобову роботу підземних станцій у режимі укриття.

При відсутності світла буде забеспечено функціонування всіх необхідних систем життєдіяльності – за допомогою автономних джерел.

На 46 підземних станціях передбачені спеціально облаштовані санітарні вузли, визначені місця з фонтанчиками з водою. Крім того, всі станції облаштовані мобільним інтернет-зв’язком 4G, на 19 станціях облаштовано точки з UЅВ-зарядками.

“Також на станціях в наявності розкладні стільчики, модульні лавки, ковдри та матраци, які населення може використовувати для більш комфортного перебування на станціях під час укриття”, – додали у “Київському метрополітені”.

Нагадаємо, на початку місяця повідомлялося, що на капітальний ремонт на три місяці відправляється ескалатор на станції метро “Вокзальна”.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua