У Київській опері знову відбудеться показ гучної прем’єри сезону – мюзиклу “Піноккія”

image
17 Жовтня 2023, 14:39
Поділитися:

17 жовтня 2023 г. 12:01

На сцені Київської опери 20, 21 та 22 жовтня відбудеться спектакль“Піноккія”, що став гучною прем’єрою нового сезону. “Піноккія” вже зібрала три повні зали глядачів.

Про це KВ дізналася із повідомлення Київської опери у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Сьогодні, у Міжнародний день Босса, розкажемо про одного з ключових персонажів постановки – лютого Кара-Босса, якого грають Oлександр Киреєв та Юрій Лукʼяненко.

Владний та ласий до грошей герой, який “тримає” усе місто і збудував цілу імперію шоу-індустрії заради власної наживи – зустрічає Піноккію. І з цього моменту його лихі плани починаюсь руйнуватись, як картковий будиночок”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В київській опері зауважують, що дізнатися, чим завершилася історія протистояння добра зі злом і чи подолала тендітна дівчинка мстивого та злого Кара-Босса, можна вже буде дізнатися найближчими вихідними.

Нагадаємо, Київська опера 14 жовтня презентувала концертну програму з творів композиторів-класиків та сучасних авторів в циклі “Романс в Укритті”. Концерт відбудеться на найбезпечнішій сцені театру, де солісти театру представлять вечір камерних циклів українських композиторів.

Читайте: У Київській опері проходить прем’єра вистави “Піноккія”, допрем’єрний показ відвідали столичні ЗМІ

Фото: Facebook.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона