У Київській ОДА відбулись урочистості з нагоди Всенародного дня батька
image
20 Вересня 2021, 18:32
Поділитися:

У Київській обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди Всенародного дня батька. Вітальні листи та подарунки чоловікам за зразкове виховання дітей вручив заступник голови Олег Торкунов.

«Бути хорошим батьком – відповідальна робота. Це постійна турбота, опора і захист. Вірю, що ви й надалі будете залишатись прикладом сміливості, мудрості, впевненості та сили для своїх дітей і родин», – звернувся до присутніх Олег Торкунов.

Під час урочистостей відзначили 14 чоловіків: Юрія Карпенка, Павла Журбу та Олександра Панасюка з Білоцерківського району, Руслана Тищенка, Олександра Малинюка, Віктора Спасіченка, Анатолія Дегтяренка з Бучанського району, Андрія Моляра з Обухівського району, Анатолія Колотушу, Едуарда Абаєва та Владислава Брика з Бориспільського району, Михайла Приходька та Павла Коханевича з Броварського району, а також Сергія Бондаренка з Вишгородського району.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА