У Київгазі розповіли про «ланцюжки», які перевіряють мережі
image
30 Червня 2020, 16:49
Поділитися:

У Київгазі розповіли про слюсарів-обхідників, які інспектують інженерні комунікації.

Щодня фахівці отримують маршрутну карту, на якій зазначені схеми трас з прив’язками розміщення газопроводів і споруд на них, беруть з собою прилади (газоаналізатори, мідні інструменти для підняття люків, червоні прапорці для перевірки на проїзній частині), обов’язково вдягають сигнальні жилети та по двоє рухаються вздовж денного маршруту.

– За день вони обслуговують майже 265 км підземних та наземних газопроводів Києва і перевіряють на загазованість близько 35 тисяч газових та інженерних комунікацій, зазначають у Київгазі.

Усього в «Київгазі» працює 163 слюсарі-обхідники – це більше 80 пар (їх на підприємстві називають «ланцюжки»). За рік вони обходять до 60 тисяч кілометрів газопроводів та перевіряють майже 10 млн комунікацій. Усі вони щороку складають іспит на знання техніки безпеки та основних технологій. Ці фахівці вміло можуть вказати місце проходження підземного газопроводу, газових колодязів, відключаючих пристроїв та перевірять усі з’єднання.

Нагадаємо, киян безкоштовно навчать вирішувати комунальні питання онлайн.

Читай “Вечірку” в Telegram та Facebook

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА