У Києві зареєстровано майже 25 тисяч безробітних
image
17 Жовтня 2020, 09:05
Поділитися:

Станом на 15 жовтня 2020 року у Києві зареєстровано 24334 безробітних. Торік на аналогічну дату їх було майже втричі менше – 8358 осіб.

При цьому рівень зайнятості населення віком від 15 до 70 років у Києві – найвищий серед регіонів держави, хоча й дещо знизився порівняно з минулим роком – з 63 до 62,1 відсотка (по Україні – 56,7%). Водночас в столиці один з найнижчих рівнів безробіття (за методологією МОП) – 6,6% (по Україні – 9,2%).

-Основне, на чому зосередилась столична служба зайнятості під час карантину, – це сприяння у працевлаштуванні та надання повного спектру послуг незайнятому населенню і роботодавцям. За дев’ять місяців 2020 року нам вдалося забезпечити роботою 10 тис. громадян, – зауважив керівник Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

З-поміж колишніх безробітних 27% знайшли роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, сфері ремонтних послуг. Кожен десятий працевлаштувався на підприємствах переробної промисловості, 9% – у сфері фінансової та страхової діяльності; 8% – в державному управлінні й обороні.

 У базі даних столичної служби зайнятості за цей час було 54,3 тис. вакансій. За видами економічної діяльності кожна шоста вакансія – в оптовій і роздрібній торгівлі, 13% – у сфері державного управління й оборони, 12% – на транспорті, 11% – у сфері адміністративного обслуговування та на підприємствах переробної промисловості.

Оксана Миколаєнко

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА