У Києві запрацював Центр допомоги врятованим з зони бойових дій чи окупованих територій (фото)

image
10 Листопада 2022, 12:28
Поділитися:

10 листопада 2022 г. 12:27

У Києві відкрили Центр допомоги врятованим, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій чи окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку. Участь у відкритті взяли Перша Леді України Олена Зеленська, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, заступниця голови КМДА Марина Хонда, представник фонду UNFPA в Україні Хайме Надаль.

Про це, як передає KВ, повідомив Офіційний портал Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Цей Центр стане своєрідною “точкою входу” до отримання багатьох послуг для вимушених переселенців, які покинули свої домівки через війну. Зокрема, в Києві з 24 лютого таких осіб вже 200 тисяч. У Центрі допомоги врятованим люди, які втекли із зон активних бойових дій чи непідконтрольних територій, хто постраждав від війни, зможуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку. Психологи та юристи безкоштовно надають конфіденційну допомогу. Також люди можуть отримати інформацію про медичні послуги, гуманітарну допомогу, допомогу з поселенням”, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Повідомляється, що це вже четвертий Центр допомоги врятованим в Україні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Створення мережі Центрів допомоги постраждалим (ЦДВ) у населених пунктах України, які приймають постраждалих від війни, розпочав Офіс Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

“У чутливих випадках, таких як сексуальне насильство під час війни, спеціальні кейс-менеджери на довгостроковій основі допомагають постраждалим подолати посттравматичний синдром і повернутися до нормального життя”, – зауважили в Офісі Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Читайте: Киян закликають приєднатися до низки екологічних ініціатив з нагоди Всесвітнього дня переробки

Фото: Офіційний портал

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона