У Києві замінять пошкоджений негодою найбільший прапор України

image
29 Жовтня 2023, 13:11
Поділитися:

29 жовтня 2023 г. 13:01

Через негоду в суботу, 28 жовтня, у Києві був пошкоджений найбільший прапор України. У міста підготовлене запасне полотнище замість пошкодженого, його замінять одразу після поліпшення погодних умов.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Через екстремальні погодні умови поривами вітру був пошкоджений найбільший прапор України – попри те, що напередодні його приспустили для збереження цілісності. Міцне вітростійке полотнище не витримало негоди, яка вирує у столиці. Однак на такі випадки ми і передбачили запасні елементи”, – повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він зазначив, що пошкоджені залишки полотнища з флагштока зняли. А новий прапор України піднімуть над київськими схилами, щойно поліпшаться погодні умови.

У КМДА зауважили, що на сьогодні споруда флагштока є найбільшою в Україні, висота флагштока – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Нагадаємо, у столиці через шквальний вітер у суботу, 28 жовтня, загинуло дві людини, 7 мешканців отримали травми і переломи. Загалом у столиці станом на середину доби, 28 жовтня, виявили 592 пошкоджених або повалених дерев.

Читайте: У столиці приспустили головний прапор України через сильні пориви вітру

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона