У Києві заборонять продаж сигарет у кіосках: названо причину

У Києві заборонять продаж сигарет у кіосках: названо причину
13 Червня 2024, 17:02
Поділитися:

У четвер, 13 червня, Київська міська рада прийняла оновлені правила розміщення кіосків і МАФів. Крім цього у них заборонять продавати тютюнові вироби.

На планетарному засіданні депутати розглянули питання нової концепції тимчасових споруд у столиці. “За” віддали 71 голосів, 20 не голосувало, а один утримався.

Хочете дізнаватись ще більше новин Києва, Київщини та України? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”. 

Тепер торгові кіоски та пересувні кав’ярні буде заборонено встановлювати в зонах інженерних мереж. Крім того, заборонено розміщення МАФів біля фасадів адміністративних і культових будівель, пам’ятників, фонтанів, клумб, оглядових і панорамних майданчиків, на пішохідних доріжках та алеях, біля наземних споруд метрополітену.

Разом з цим Київрада заборонить продаж тютюнових та підакцизних товарів у тимчасових спорудах. Відповідну правку вніс депутат Олександр Міщенко до прийнятого нового “Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, та внесення змін до деяких рішень Київради”.

До цього ж проєкт рішення стосуватиметься тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної торгівлі, станцій зарядки електромобілів, поштоматів та автоматів з продажу товарів.

Як ми повідомляли раніше, київські комунальники продовжують прибирати в місті незаконні об’єкти торгівлі та інші тимчасові споруди, встановлені без дозволу. Так, протягом весни в різних районах міста демонтували майже 800 МАФів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua