У Києві з’явився новий сквер з артоб’єктами (фото)

image
14 Листопада 2023, 19:29
Поділитися:

14 листопада 2023 г. 19:21

На вулиці Алматинській у Дніпровському районі столиці відкрили сквер, облаштований за підтримки меценатів. Зелену зону площею майже один гектар прикрашають 60 дерев, понад 200 кущів, близько тисячі злаків та декоративних трав. Родзинкою нового скверу стали артоб’єкти сучасного українського митця Петра Антипа.

Про це, як стало відомо KВ, повідомила пресслужба КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Роботи з облаштування скверу тривали близько трьох місяців. За цей час працівники КП УЗН Дніпровського району вирівняли територію площею 0,8 га, видалили порослі та розчистили зарості, влаштували освітлення та полив, встановили паркан, лави та урни, здійснили озеленення.

“Нову зелену зону прикрашають ліквідамбри смолоносні, вишні дрібнопильчаті, клени Фрімана, платани іспанські, сосни гірські, спіреї, туї, магнолії та інші зелені насадження”, – йдеться у повідомленні.

На території скверу встановлені скульптури “Скіфська Діана” та “Пам’ятник каменю” українського митця Петра Антипа.

“Сквер облаштовано за позабюджетні кошти. Фінансування всіх робіт взяла на себе фармацевтична компанія, що розташована в тому районі”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Участь у відкритті скверу взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні пан Харш Кумар Джейн.

Нагадаємо, з початку 2023 року комунальні підприємства з утримання зелених насаджень столиці висадили майже 5,5 тисяч дерев, близько 62 тисяч кущів та 6 млн квітів.

Нагадаємо, у Бориспільському районі було створено один з найбільших регіональних ландшафтних парків “Студениківський”. Відповідне рішення у вівторок, 17 жовтня, ухвалила Київська обласна рада. Його загальна площа складає 2 104 га.

Читайте:На Київщині створено один з найбільших ландшафтних парків “Студениківський”

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона