У Києві взялися за сміттєвий колапс на зупинках
image
14 Січня 2020, 16:37
Поділитися:

У столиці загострилася проблема накопичення великих обсягів сміття на зупинках громадського транспорту та його своєчасного вивезення. У місті буде проведена інвентаризація зупинкових комплексів й моніторинг за своєчасним прибиранням сміття. Також буде встановлено урни більшого об’єму, очищувати їх почнуть двічі на день. Визначать найбільш злосних порушників, які вчасно не прибирають, й притягнуть їх до відповідальності.

Про це йшлося на нараді, яку провів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв та директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба з представниками РДА та переможцями інвестиційних конкурсів.

– На території Києва вже функціонує близько 250 таких об’єктів. За відносно невеликий проміжок часу від облаштування нових зупинкових комплексів, з’явилися проблеми, характерні для кожного району. Зокрема, проблема накопичення сміття та його систематичного прибирання, встановлення павільйонів на тротуарах, що перешкоджає потоку пасажирів і механізованому прибиранню, тощо. Ці проблеми заважають нормальному і безпечному пересуванню Києвом, а тому вони є першочерговими, – наголосив Олексій Кулеба.

Також Олексій Кулеба наголосив на розробленні графіка оперативної заміни зупинкових комплексів аби уникнути накопичення незаконно встановлених тимчасових споруд на території Києва.

Нагадаємо, Департаментом економіки та інвестицій і Комунальним підприємством «Київпастранс» з переможцями інвестиційних конкурсів укладені договори «Про комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинок громадського транспорту в місті Києві».

Фото Департаменту міського благоустрою

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА