У Києві відкрили Ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю

image
14 Лютого 2019, 18:46
Поділитися:

У навчальному корпусі Університету Грінченка на бульварі І. Шамо, 18/2 відкрито Ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У Ресурсному центрі створені комп’ютеризовані робочі місця, обладнані синтезаторами мови. Зокрема, для студентів із вадами зору є портативний дисплей Брайля, портативний відеозбільшувач 5 дюймів, настільний принтер шрифта Брайля. Студенти мають доступ до адаптивного технічного обладнання для сканування навчальної літератури та її переведення в електронний вигляд, прослуховування аудіозаписів лекцій та створення власних записів за допомогою наявного у центрі цифрового диктофону. Крім того, у Ресурсному центрі можна отримати послуги з формування та вдосконалення слухомовленнєвих та когнітивних навичок за допомогою програми «Живий звук». Крім того, у Ресурсному центрі обладнано зону тілесно-рухового розвантаження. Встановлені «Інтерактивна проекція на підлогу», «Інтерактивні панелі» для поліпшення психоемоційного фону, стимуляції активної фізичної діяльності, психомоторного розвитку та релаксації. Обладнано зону психологічного розвантаження.

Ресурсний центр підтримки студентів із інвалідністю обладнано за кошти зібрані Благодійним фондом Бориса Грінченка під час проведення Благодійного балу та за рахунок спеціального фонду університету.

За кошти міського бюджету для сприяння особам із інвалідністю було встановлено ліфт та обладнано туалетні кімнати.

Читайте також: Втручання у виборчий процес, ймовірно, відбуватиметься «з усіх фронтів» – адвокат

Читайте також: Київ наполягає на передачі Будинку Сікорського у комунальну власність

Джерело: Новини — Київ TV — Київ TV