У Києві відкрили мініскульптуру проекту “Шукай” на честь Привида Києва (фото)
21 Червня 2022, 17:09
Поділитися:

21 червня 2022 г. 17:05

У столиці встановили чергову мініскульптуру проекту “Шукай”, присвячену Привидові Києва. Знайти її можнана вул. Богдана Хмельницького, 56-А.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні координаторки проекту “Шукай” Юлії Бевзенко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Мініскульптурка, присвячена Привидові Києва, вже встановлена. Шукайте її за адресою вул. Богдана Хмельницького, 56А”, – повідомила Юлія Бевзенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За її словами, ідея зробити таку скульптурку виникла в перші дні вторгнення російських окупаційних військ, коли з’явилася інформація про українського військового льотчика-аса. Пізніше стало відомо, що це збірний образ бійців 40-ї бригади тактичної авіації, які боронять небо над столицею та Київською областю.

“Коли я прочитала про Привида Києва, написала в соцмережах, що після перемоги ми обов’язково маємо присвятити йому мініскульптурку. Це такий важливий образ для нас, українців. Він дає надію і почуття захищеності, адже над нашими головами є сміливі і такі вправні воїни. Зрештою вирішила не зволікати, а встановлювати скульптурку Привида якомога швидше”, – написала вона.

Вона відмітила, що прикмета скульптурки: Мене торкнись – перемогу наблизь.

Мініатюру створила скульпторка Анна Роздорожнюк із Хмельницького. Меценат скульптурки: родина Босенків.

Поряд із Привидом Києва також встановлені мініскульптурки Серце Амосова, Київський велосипедист, Негайна допомога, Гелікоптер Сікорського, Золоті ворота і Київський комп’ютер. Загалом у столиці вже встановлені 37 бронзових мініскульптурок проєкту “Шукай!”

Нагадаємо, у травні стало відомо, що наступна мініскульптурка столичного проекту “Шукай” буде присвячена легендарному Привиду Києва. Тоді місце її встановлення не оприлюднили, проте макет мініскульптури киянам вже показали. Востаннє мініатюри проекту встановлювали у листопаді минулого року.

Читайте: Чергові п’ять міні-скульптур проекту “Шукай” присвячені київським меценатам

Фото: Юлії Бевзенко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона