У Києві в січні зафіксовано понад 600 звернень щодо домашнього насильства

У Києві в січні зафіксовано понад 600 звернень щодо домашнього насильства
4 Лютого 2024, 16:24
Поділитися:

4 лютого 2024 г. 16:03

У Києві протягом січня на телефон довіри міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 1 367 звернень, із них 579 – щодо домашнього насильства. Крім того, фіксується тенденція збільшення кількості звернень щодо економічного утиску.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні заступниці голови КМДА Марини Хонди.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“У січні до фахівців Центру по допомогу та підтримку звернулися 481 жінка та 98 чоловіків. Також мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 182 консультації щодо домашнього насильства очно, телефоном та онлайн”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Марина Хонда нагадала, що у разі потреби можна викликати бригаду соціально-психологічної допомоги, зателефонувавши на телефон довіри. За необхідності мобільні бригади можуть перевезти постраждалих до безпечного місця: кризової кімнати чи притулку.

За її словами, протягом місяця в кімнатах кризового реагування перебували 12 жінок, 11 дітей та 1 чоловік. У притулку – 4 жінки та 5 дітей.

“Найбільше звернень залишається щодо фізичного насильства, утім фіксуємо ще тенденцію збільшення кількості звернень щодо економічного”,- зазначила вона.

Міська служба телефона довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.

Нагадаємо, понад 31 тис. дітей-сиріт та осіб з інвалідністю щомісяця отримуватимуть адресну матеріальну допомогу з міського бюджету протягом 2024 року. Загалом у міському бюджеті на ці виплати передбачено понад 730 мільйонів гривень.

Читайте: Багатодітні родини, зареєстровані у Києві, отримають одноразову грошову допомогу від столичної влади

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона