У Києві та Броварах відвідувачі ТЦ компанії “Епіцентр” зможуть підзарядити свої гаджети

image
21 Листопада 2022, 17:19
Поділитися:

21 листопада 2022 г. 17:05

Мережа ТЦ “Епіцентр” запустила проєкт “Ділимось світлом”. У торговельних центрах компанії встановлено станції підзарядки гаджетів.Перші “Заряджайзери” почали роботу в Києві та Броварах, а найближчим часом вони будуть обладнані й в інших містах України.

Про це KВ стало відомо з пресрелізу компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“ТЦ мереж Епіцентр та Нова Лінія обладнані автономними генераторами, які дозволяють нам підтримувати роботу торгових об’єктів за відсутності централізованого електропостачання. В умовах енергетичної кризи ми вирішили надати відвідувачам торгових центрів можливість підзарядити свої гаджети, щоб вони могли залишатися на зв’язку зі своїми рідними, а також отримувати інформацію про ситуацію в країні”, – коментує в.о. директора з роздрібної торгівлі мережі “Епіцентр” Дмитро Танько.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що кількість пунктівпідзарядки гаджетівзалежить від площі торговельного центру та можливостей генерації електроенергії в кожному конкретному об’єкті.

Карти розміщення “Зряджайзерів” знаходяться на вході в торговельні центри.

Пресслужба інформує, що Епіцентр встановлює на дахах торговельних центрів сонячні панелі, використовує LED-лампи та впроваджує інші енергоефективні рішення.Мережа торговельних центрів Епіцентр також однією з перших в країні скоротила споживання електроенергії задля підтримки української енергомережі, що постраждала внаслідок ракетних обстрілів. Зокрема, компанія знизила яскравість освітлення в торгових залах, відключила підсвітки стелажів, вивісок, шоу-румів та LED-екранів на фасадах ТЦ тощо. Такі заходи дозволили в середньому скоротити споживання електроенергії на 30%.

Читайте: рф цілеспрямовано обстрілює інфраструктуру, яка пов’язує українські АЕС з енергосистемою, – Енергоатом

Фото: пресслужби

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона