У Києві суд повернув громаді будинок на Чорновола вартістю понад 225 млн гривень

image
5 Лютого 2023, 17:13
Поділитися:

5 лютого 2023 г. 17:02

У столиці за позовом Шевченківської прокуратури суд повернув громаді міста будинок на вул. В’ячеслава Чорновола. Прокурори довели, що товариство набуло будівлю у власність на підставі підробленого рішення Ленінського районного суду Севастополя. Наразі відомості про припинення права власності внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Шевченківська прокуратура Києва забезпечила повернула територіальній громаді столиці незаконно відчужений будинк на вул. В’ячеслава Чорновола у Києві вартістю понад 225 млн гривень” , – йдеться у повідомленні..

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що невстановлені особи незаконно, на підставі підробленого рішення Ленінського районного суду Севастополя, зареєстрували за товариством право власності на об’єкт нерухомого майна по вул. Павлівській у Києві.

При цьому фактично указаний об’єкт є будинком по вул. В’ячеслава Чорновола, що належить до комунальної власності. Зміна адреси його розташування, що зазначена у документах, була здійснена шахраями умисно, з метою приховання злочину та ускладнення процесу його повернення законному власнику – територіальній громаді Києва.

Окружна прокуратура звернулась з позовною заявою до суду для скасування незаконної реєстрації права власності на вказану будівлю, яка судом задоволена.

Водночас право власності за товариством припинено, про що внесено відповідні записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Крім того, за фактом незаконної реєстрації права власності на майно громади триває досудове розслідування.

Нагадаємо, у січня 2022 року Шевченківська окружна прокуратура Києва звернулась до суду з позовом про відміну державної реєстрації права власності на нежитлові приміщення у центрі столиці площею майже 2000 кв. м та вартістю понад 225 млн гривень. За версією прокуратури, шахраї отримали будинок по вул.В. Чорновола на підставі підроблених документів.

Читайте: На Київщині суд повернув державі земельні ділянки на березі Десни вартістю понад 29 млн гривень

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона