У Києві створили мапу громадських вбиралень

image
30 Жовтня 2023, 14:10
Поділитися:

30 жовтня 2023 г. 14:06

У Києві представлять онлайн мапу громадських вбиралень. Окрім розташувань, користувачі можуть дізнатися про стан, тип вбиральні і його балансоутримувача.

Про це KВ повідомили у пресслужбі організації Transparency International (TI) Ukraine.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Проєкт DOZORRO TI Ukraine зібрав інформацію про громадські туалети у столиці на одну мапу. Окрім розташувань, там можна дізнатися стан, тип вбиральні і його балансоутримувача”, – повідомили у пресслужбі TI Ukraine.

За даними Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, станом на літо 2021 року, Київ мав більш як 300 громадських вбиралень. Таку саму кількість туалетів КМДА вказувала й у пізніших відповідях громадянам, зокрема навесні 2023-го. Однак з інформації у вільному доступі та запитів до балансоутримувачів вдалося зібрати дані про 179 вбиралень.

Зазначається, що за будівельними нормами на кожну тисячу жителів населеного пункту має припадати одна громадська вбиральня. Тобто за нормами у столиці мало б бути не менше 3 тисяч громадських туалетів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також у пресслужбі зауважили, що фахівці DOZORRO дослідили закупівлі утримання, ремонтів і спорудження нових громадських туалетів в Києві.

Згідно отриманих даних, від запуску Prozorro (за 8 років) їх провели на приблизно 33,5 млн гривень:

22,1 млн гривень — послуги з різного обслуговування вбиралень, зокрема миття;

10,4 млн гривень — ремонт і будівництво;

1,2 млн гривень — проєктування ремонтів та будівництв і супутні послуги.

“Найбільше коштувало будівництво підземної громадської вбиральні на Андріївському узвозі — 4 млн гривень”, – додали у Transparency International.

Читайте: Біла Церква за 1,5 млн гривень хоче придбати автоматизовану громадську вбиральню

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона