У Києві провели перевірку місць роботи нелегальних маршруток

image
4 Серпня 2022, 16:48
Поділитися:

4 серпня 2022 г. 16:43

У столиці представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, патрульної поліції, Укртрансбезпеки та інших контролюючих органів провели виїзний моніторинг потенційних місць роботи нелегальних автомобільних перевізників.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Департамента транспортної інфраструктури КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що моніторинг провели в центральній частині міста поблизу станцій метрополітену “Площа Льва Толстого”, “Палац Спорту”, “Палац “Україна”, “Либідська”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На деяких перевізників було складено протоколи про адміністративні правопорушення в частині неналежного технічного стану автобусів та відхилення від встановлених схем маршруту.

Також окремо працівниками відділу державного нагляду (контролю) в Києві Державної служби України з безпеки на транспорті було складено акт про незадовільний технічний стан транспортного засобу.

В Департаменті попередили, що подібні заходи будуть здійснюватися регулярно, тому автомобільних перевізників закликали дотримуватися вимог чинного законодавства під час здійснення пасажирських перевезень.

Нагадаємо, столичний наземний громадський транспорт під час повітряної тривоги має зупинятись у безпечному місці, а пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття. Водночас пасажири не сплачуватимуть за проїзд повторно після відбою повітряної тривоги. Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин.

Читайте: Кияни просять столичну владу скасувати рішення про зупинку транспорту під час повітряних тривог

Фото: Департамента транспортної інфраструктури КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона