У Києві прокуратура через суд повернула громаді будівлю у центрі міста вартістю понад понад 225 млн гривень

image
9 Серпня 2022, 13:33
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 13:33

Шевченківська окружна прокуратура через суд домоглася скасування державної реєстрації права власності на нежитлові приміщення у центрі столиці. Прокурори довели у суді, що право власності на нерухоме майно по вул. Павлівській було зареєстровано на підставі підроблених документів.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні окружна прокуратура встановила, що зловмисники на підставі підробленого рішення Ленінського районного суду міста Севастополя зареєстрували за товариством право власності на об’єкт нерухомого майна по вул. Павлівській у Києві вартістю понад 225 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас досудове розслідування встановило, що об’єкт фактично є комунальним майном, а саме будинком по вул. В’ячеслава Чорновола у Києві. Прокурори впевнені, що зміна адреси його розташування була здійснена шахраями умисно, з метою приховання злочину та ускладнення процесу його повернення законному власнику – територіальній громаді столиці.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади окружною прокуратурою заявлено позов до суду про усунення перешкод в користуванні комунальним майном шляхом скасування державної реєстрації права власності.

Господарський суд Києва погодився з доводами прокурора та своїм рішенням задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

Крім того, у межах кримінального провадження на вказані приміщення накладено арешт. Слідчі дії тривають, встановлюються особи, причетні до вчинення злочину.

Нагадаємо, Шевченківською окружною прокуратурою Києва 6 січня ц.р.було заявлено позовну заяву про усунення перешкод в користуванні комунальним майном шляхом скасування державної реєстрації прав власності. Прокуратура через суд вимагала повернути до комунальної власності будинок на вул. В’ячеслава Чорновола, яким незаконно заволоділи шахраї.

Читайте: Прокуратура побореться за повернення столичній громаді землі на Троєщині вартістю 10 млрд гривень

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона