У Києві послуги соціального таксі потребують близько 5 000 дітей з інвалідністю
image
20 Жовтня 2020, 07:44
Поділитися:

Послугою соціального таксі, яка призначена для перевезення дітей з інвалідністю, за пів місяця роботи скористалося 62 дитини.

– Проєкт соціального таксі ми задумали ще минулого року. Але через те, що такий проект перший і єдиний в країні, відсутність нормативної бази та неготовність ринку до надання таких послуг, змогли запустити його в роботу тільки у кінці вересня. І за цей час було здійснено більше 200 поїздок. Транспорт довозить дітей до центрів реабілітації, лікарень та спеціалізованих навчальних закладів. Приємно чути позитивні відгуки батьків про цю послугу. Звісно, є ще деякі недоліки, але саме тому ми спочатку відпрацьовуємо проєкт у режимі пілоту, щоб виявити всі проблеми, прорахувати логістику та час, і з нового року запустити послугу повноцінно, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда. 

Вона також додала, що послуги соціального таксі потребують близько 5 000 дітей з інвалідністю.

При проєктуванні соціального таксі спиралися на міжнародний досвід та Конвенцію прав людей з інвалідністю.

Перевезення здійснює комунальна організація «Київмедспецтранс», яка є наразі єдиною, що здатна забезпечити таку послугу.

Нагадаємо, у 2021 році «Інватаксі» планують запустити для всіх киян з інвалідністю, які такої послуги потребують.

Наталка Марків

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА