У Києві понад 80 відсотків місць у перших класах уже зайнято – КМДА
8 Червня 2022, 16:11
Поділитися:

8 червня 2022 г. 16:02

У столиці триває прийом документів у перші класи, вже зараховано 25 тисяч дітей, це більше 80 відсотків місць. З 2 червня розпочато прийом документів на вільні місця.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зауважив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, більше 80 відсотків місць у перших класах уже зайнято. Першочергово приймали дітей пільгових категорій і тих, хто прописаний у межах обслуговування школи. З 2 червня розпочато прийом документів на вільні місця.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Цьогоріч ми максимально спростили умови зарахування до шкіл: дозволили подачу документів в електронному вигляді, поштою або їхні скан-копії через довірену особу. Також ми подовжили і сам процес зарахування до 23 серпня. У той же час нагадуємо, що оригінал медичної довідки потрібно подати до фінальної дати зарахування”, – попередив Мондриївський.

Він нагадав, що столичні школи готуються до початку нового навчального року в режимі офлайн.

Також із 1 червня відновили свою роботу дитячі садочки. На сьогодні їх відвідує поки що майже 400 дітей із 100 тисяч, які були оформлені в столичних дитсадках до початку введення воєнного стану.

Нагадаємо, у столиці прийом документів у перші класи розпочався 2 травня і мав завершитися 31 травня. Цьогоріч документи будуть прийматися не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів.

Читайте: У Києві з 1 червня відкриють частину дитячих садочків

Водночас у День захисту дітей, 1 червня, в столиці відновили роботу дитячі санаторії, які вціліли після обстрілів рашистів.

Читайте: У Києві в День захисту дітей вцілілі дитячі санаторії відновлюють роботу

Фото: Апостроф

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона