У Києві оприлюднили результати весняної кампанії призову до війська
image
2 Серпня 2020, 08:54
Поділитися:

600 юних киян служитимуть у військових частинах Збройних Сил України та інших військових формувань. Такі результати весняної призовної кампанії 2020 року в Києві.

3 громадянина відмовились виконувати військовий обов’язок.

Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

-Спільно з Київським міським військовим комісаріатом та районними військовими комісаріатами, Київ виконав на 100% весняну призовну кампанію 2020-го року. 600 хлопців вже виконують свій військовий обов’язок і лише троє – відмовилися. Загалом весняний військовий призов пройшов успішно і ми вже почали співпрацю у рамках наступного, осіннього, призову, – зазначив Валентин Мондриївський.

Також він повідомив, що рішенням Київської міської призовної комісії 88 призовників отримали відстрочку від призову на строкову військову службу для вступу до навчальних закладів. Не з’явилося на відправку до військ без поважних причин 109 призовників.

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА