У Києві обмежили проведення спортивних змагань та масових заходів
image
13 Березня 2020, 10:10
Поділитися:

У столиці обмежили проведення масових заходів за участю понад 60 осіб, у тому числі й спортивних змагань. 

Як повідомили у Департаменті молоді та спорту  КМДА, під обмеження підпадають і спортивні заходи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку і на об’єктах спортивної інфраструктури – турніри, чемпіонати, фестивалі, конкурси тощо, а також навчання та тренування.

Проте такі заходи можуть відбуватися для невеликих груп – менш як 60 учасників. При цьому допускатимуться лише особи, які пройшли термометрію.

У Департаменті наголошують, що від сьогодні забезпечено вхідний санітарний контроль у приміщеннях закладів та на об’єктах спортивної інфраструктури Києва та посилено дезінфекційний режим. Мова йде про проведення вологих прибирань із використанням дезінфікуючих засобів у спортивних залах, адміністративних приміщеннях, залах, місцях спільного користування.

Важливо зазначити, що навчально-тренувальний процес у закладах проводиться за нагальної потреби для підготовки до участі у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях та з обов’язковим обстеженням лікаря.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал “Вечірнього Києва” у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА