У Києві на Оболоні планують облаштувати сквер

image
19 Січня 2023, 13:14
Поділитися:

Фото ілюстративне

В Оболонському районі планують облаштувати сквер на проспекті Володимира Івасюка, 44-б. Орієнтовна площа зеленої зони складає 0,94 га.

Про це повідомили в Київській міській раді.

Такий проєкт рішення депутати підтримали 18 січня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мирослава Смірнова, мешканці мікрорайону звернулись з проханням захистити зелену зону від знищення та унеможливити її забудову.

«Новий сквер має стати місцем для відпочинку та дозвілля мешканців мікрорайону. Необхідно провести роботи з благоустрою та озеленення даної території. Це сприятиме захисту зелених насаджень від знищення та підвищенню екологічної та санітарно-епідеміологічної ситуації. Важливо зберегти рекреаційні функції даної земельної ділянки та задовольнити законні інтереси киян. Ми збільшуємо кількість зелених зон у місті та створюємо сучасні зелені зони у всіх мікрорайонах», – зазначила Мирослава Смірнова.

Депутатка додала, що проєктом рішення пропонується надати статус скверу зазначеній земельній ділянці та передати її в обслуговування КО «Київзеленбуд».

Раніше ми розповідали, що земельна комісія Київради підтримала петицію проти будівництва кладовища на Лисій горі

Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua